Analizy statystyczne: cennik

Analizy statystyczne, biostatystyka, statystyka medyczna

Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie. Koszt analizy zależy najsilniej od ilości danych do przetworzenia w procesie przygotowywania baz danych np. od ilości ankiet do zakodowania, ilości baz danych etc. Natomiast najmniej od samego procesu analizy statystycznej.

Etap 1. Projektowanie badania: ten etap prac realizujemy gratis, w cenie analizy. Prace w tym zakresie zaczynamy po podpisaniu umowy.

Etap 2. Zarządzanie danymi: koszt przygotowania danych jest wyceniany indywidualnie. Zależy przede wszystkim od ilości danych oraz pierwotnej formy zapisu (np. przepisywanie danych z formularzy papierowych na wersję cyfrową będzie kosztować więcej niż tworzenie baz danych z formularzy w wersji cyfrowej)

Etap 3.1. Analiza statystyczna: koszt analizy statystycznej zwykle zawiera się w przedziale od 250 do 500 zł (cena analizy statystycznej może być wyższa w przypadku specjalnych wymagań klienta, stopnia zaawansowania użytych metod, dużej ilości zmiennych do analizy etc.). Cena nie zawiera kosztów poprzednich etapów zlecenia, przede wszystkim przygotowania danych do analizy.
Etap 3.2. Modelowanie: projekty wymagające użycia metod uczenia maszynowego i data science wyceniane się indywidualnie.

Czas realizacji zlecenia: zazwyczaj od 1 do 7 dni roboczych (dla samej analizy); czas przygotowania danych zależy od ich ilości/wielkości projektu i jest ustalany indywidualnie.

Kiedy analiza będzie kosztować 250 zł?.
Jeśli posiadasz już tabele z dobrze wprowadzonymi danymi, która nie będzie od nas wymagać zaawansowanego przetwarzania, wiesz co chcesz uzyskać/masz sformułowane hipotezy (lub potrzebujesz niewielkiej pomocy w tym zakresie) oraz potrzebujesz niewielkiej ilości testowań (1-3 testy) to koszt analizy statystycznej będzie wynosił 250 zł.

Kiedy analiza statystyczna będzie wykonana w 24h/jak najszybciej?
Muszą być spełnione powyższe warunki oraz musimy załatwić wszystkie formalności w ciągu godziny od pierwszego kontaktu. Wszystkim naszym klientom proponujemy metodę bezpiecznego przesyłania danych do nas oraz umowę, która zabezpiecza ich interesy i zapewnia bezpieczeństwo danych. Dlatego prosimy aby w pierwszej wiadomości zawrzeć imię nazwisko, adres i PESEL (potrzebujemy tych danych do sporządzenia umowy). Nie muszą Państwo podpisywać z nami umowy ani zabezpieczać swoich danych (na własną odpowiedzialność) - w takim przypadku prosimy po prostu wysłać do nas dane e-mailowo wraz z jasnym opisem oczekiwań. Podczas realizacji projektu w trybie ekspresowym musimy mieć z Państwem ciągły kontakt meilowy i/lub telefoniczny (odpowiedzi w ciągu 15 min). Oczywiście to czy podejmiemy się tak szybkiego wykonania zlecenia zależy od ilości projektów jakie aktualnie realizujemy.

Bezpieczny transfer danych
Skompresowane archiwum (katalog z danymi lub pojedyncza tabela) należy do nas wysłać, najlepiej korzystając z bezpiecznego kanału do transferu danych. W tym celu proszę skontaktować się z nami meilowo (kontakt@cybermed.tech). Poinstruujemy Cię jak bezpiecznie wysłać do nas archiwum z danymi (instrukcja kompresji danych). Prosimy aby plik archiwum nazwać wg schematu: inicjały + bieżąca data, przykładowo - dla Jana Kowalskiego, który wysłał do nas dane 30 stycznia 2019 roku, odpowiednią nazwą będzie - JK20190130.zip (lub .7z).

JAK WYGLĄDAJĄ NASZE RAPORTY?

linearny raport .html

analizy statystyczne raport .html

przykładowe wykresy jakie możemy dla Ciebie przygotować:

analizy statystyczne raport .PDF